Kateřina K.Delší dobu mě trápily otoky nohou, když jsem třeba dlouho seděl a nebo někam cestoval. Díky ošetření na lymfatickém přístroji se můj stav ihned po prvním sezení výrazně zlepšil. Vřele doporučuji, je to úleva.


Kateřina K.

Anonymní klientkaDlouhou dobu jsem se trápila s celulitidou a poměrně častými otoky. Připadala jsem si hrozně. O lymfatické masáží jsem slyšela již v minulosti, ale pokud bych to nevyzkoušela, nevěřila bych. Cítím se skvěle.


Ivana K.

Bez rizika! Našimi postupy jsme si natolik jistí, že Vám dáváme 100 % garanci Vaší spokojenosti.


Tato metoda je moderní a velmi účinná. Ve srovnání s manuální lymfatickou masáží se výsledky dostavují mnohem rychleji, a proto si dovolujeme poskytnout i 100 % záruku spokojenosti. Pokud z jakéhokoliv důvodu nebudete s naší profesionální lymfatickou masáží spokojená, tak Vám vrátíme celou částku zpět.

100% grance Vaší spokojenostiCo to vlastně lymfatický systém je?


Lymfatický systém je systém lymfatických cév a uzlin, který shromažďuje lymfu z celého organismu a odvádí ji zpět do krevního oběhu. Je nedílnou součástí imunitního systému, v němž hraje významnou roli v obraně těla před infekčními i nádorovými onemocněními.

Lymfatický systém dále hraje důležitou roli také ve vstřebávání tuků ze stravy. Zatímco ostatní živiny může tělo vstřebávat přímo, tuky se musí dostat nejprve do lymfatických cév a poté až dokáže tělo tuk zpracovat. Špatné vstřebávání těchto živin můžete poznat i tak, že nejíte tučná jídla, ale vaše váha jde pomalými kroky stále výš.

Jak poznat, že vaše lymfa nefunguje tak, jak má?


Mezi nejčastější důsledky špatné funkce lymfatického systému patří otoky končetin, pocit únavy, celulitida, časté onemocnění a zvyšující se váha.

Přístrojové lymfatické masáže jsou v dnešní době již velmi rychlé a spolehlivé řešení. Moderní technologie mnohdy překonávají i schopnost ručních masáží, kde je stále ještě možnost pochybení lidského faktoru. U profesionální přístrojové lymfatické masáže již chyba lidského faktoru vzniknout nemůže. O maximální výsledky se starají desítky čidel, které velmi přesně měří tlak masáží a pečlivě hlídají to, aby byl výsledek lymfatické masáže co největší

Představte si, s čím Vám mohou efektivně pomoci lymfatické masáže:


  • Otoky končetin a pocit těžkých nohou
  • Bolesti nohou a problémy s chůzí
  • Pomalejší metabolismus a tím zrychlit hubnutí
  • Křečové žíly a trošku zmírnit bolesti
  • Celulitida a její takřka úplně odstranění
  • Stres – funguje i jako relaxace pro vaše tělo

Jak to funguje?

Klíčem ke správnému fungování Vašeho těla je absolvovat lymfatickou masáž v rámci které získáte


Diagnostiku fungování a skladby Vašeho těla


Před začátkem lymfatické masáže důkladně diagnostikujeme Vaše tělo proto, ať dokážeme změřit výsledky lymafatické masáže. Podrobný rozbor Vám předáme v tištěné podobě a odnesete si jej i domu.

Diagnostika fungování a skladby Vašeho těla


Ruční rozmasírování lymfatického systému

Ruční rozmasírování lymfatického systému


Předtím, než začneme s intenzivní, přístrojovou lymfatickou masáží, tak proběhne ruční rozmasírování lymfatického systému. Ruční rozmasírování je hlavně proto, aby měla přístrojová lymfodrenáž maximální účinek.Profesionální přístrojovou lymfatickou masáž


Poté, co bude Vaše tělo připravené, tak Vás necháme 40 minut ošetřovat naším profesionálním lymfatickým přístrojem. Tuto dobu nepřekračujeme, protože tato doba je tak akorát proto, aby vaše tělo fungovalo rychleji a lépe.

Profesionální přístrojovou lymfatickou masáž
Dost už bylo pokusů. Vyzkoušejte na sobě ověřenou a funkční metodu, jak zlepšit činnost lymfatického systému.

Kde nás najdete?

Jaromíra Vejvody 1397, Praha 5, Zbraslav
Termín je nutné si nejdříve předem rezervovat!

Akce


Vyzkoušejte si nás a zlepšete fungování vašeho těla ještě dnes!


Objednejte se na první ošetření profesionálním přístrojem dnes za 250 Kč, běžně 500 Kč.


Pozor! Akce. Objednejte se dnes a získáte diagnostiku těla v hodnotě 300 Kč ZDARMA.

Získáte


Diagnostiku fungování Vašeho těla na zdravotnickém přístroji Diagnostiku fungování Vašeho těla na zdravotnickém přístroji


Ruční rozmasírování lymfatického systému Ruční rozmasírování lymfatického systému


Profesionální hodinovou masáž přístrojem Profesionální hodinovou masáž přístrojem

Individuální rady pro zlepšení fungování vašeho těla Individuální rady pro zlepšení fungování vašeho těla

Jak na to?

Vyplňte kontaktní formulářVyplňte kontaktní formulář

My Vám zavolámeMy Vám zavoláme

Budeme se na Vás těšit na pobočceBudeme se na Vás těšit na pobočce

odesláním formuláře souhlasím s podmínkami užití


Co o lymfatických masážích říkají odborníci?MUDr. Ivan Buran, PhD., Neurolog


Lymfodrenáž se v medicíně používá zejména při řešení otoků způsobených poruchou oběhu lymfy. Jsou poznatky, že zrychlený oběh lymfy podporuje imunitní systém a podílí se na potlačení zánětlivých procesů. Působením na tenká vlákna nervového systému dochází k potlačení bolesti, působením na svalový aparát se snižuje svalové napětí. Tyto účinky se dají využít při řešení některých neurologických onemocnění jako bolestivých stavů při diabetické neuropatii, při takzvaném zánětu sedacího nervu, zejména pokud jsou palčivého charakteru spojené s poruchou prokrvení. Někdy se dosahují překvapivě příznivé efekty.

Doc. MUDr. Vladimír Bella , PhD., Onkolog – mamolog


Každá onkologická pacientka, která podstoupila operaci prsu s ozářením, by měla prakticky po celý život denně cvičit speciální cviky, které zabrání otékání rukou. V rámci operace se totiž často odstraňují i lymfatické uzliny v podpaží, což může způsobit porušení lymfatických cév. Lymfa pak nemůže volně proudit a vznikají lymfedémy, tedy otoky. Pokud žena necvičí, otoky mohou být velmi vážné. Měl jsem pacientku, která pro extrémní otok dokonce přišla o ruku. Při mírnějších stavech však může pomoci právě lymfodrenáž, ať už ruční nebo přístrojová.

Již 841 žen u nás využilo ošetření profesionálním přístrojem pro lymfatické masáže bez využití garance. Zařaďte se i Vy mezi naše spokojené klienty.